Prométheus
litografie, 2005, 18,5 x 11,2 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2005
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 25
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)