Dobré ráno
litografie, 50 x 50 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 241
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)