Pieta
litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
ID: 233
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)