litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
ID: 232
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)