Věnec
litografie, 1983, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD Liesler 83, rám, č. 21/130, na rámu drobné oděrky
ID: 23
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu