Deset hvězd
litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100
ID: 229
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)