Nusle
olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sign. zezadu Hendrych, rám
ID: 177
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
ID: 177