Tereza Bulisová (1989)
akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová
Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)