V Krkonoších
akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Já jsem jídlonoš, tady kolega listonoš a co jste to říkal, že nosíte vy?
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 169
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)