Manželé
akvarel, tuš, papír, 24 x 37 cm, na zadní straně evidenční číslo, dole text: Na hřišti se mazlíš s míčem a tady bys pořád jen chrněl!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 168
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)