Spiklenci
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 37,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Neboj se, manžel se nevrátí. Jel na chatu zkontrolovat dceru!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 167
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:03
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)