Břišní pohovor do cirkusu
akvarel, tuš, papír, 29,7 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Jako břichomluvec jste formát - ale ty fráze! Ty fráze!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 166
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:03
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)