Strašidýlka
lavírovaná kresba tuší, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 165
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)