Návrat ze Špindlu
tuš, papír, 32,8 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Tak ten gauner, cos ho stopla ve Špindlu, se ti představil jako Krakonoš!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 164
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)