Oskar
tuš, papír, 21,5 x 31,2 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Pane režisére- volá porodnice. Narodil se vám kluk a je to samozdřejmě Oskar!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 163
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:03
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)