Silvestr
sítotisk, 21 x 29,6 cm, sign. PD Neprakta, dole text: Když vás nic nenapadá, tak vám nesu svá novoroční předsevzetí za posledních šedesát let., měřen celý papír
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 160
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)