Vyšší technická úroveň
tuš, papír, 29,3 x 48 cm, sign. PD Holý
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 152
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu