Cesta na vrchol
tuš, běloba, papír, 80. léta 20. století, 30 x 21 cm, sign. PD Holý, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, 6. března 1984
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 150
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu