Vzpomínky na budoucnost
akvarel, tuš, papír, 45,1 x 33,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
ID: 148
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)