Postava dívky
zlacený reliéfní tisk, 31 x 18 (38,5 x 25) cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 14
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu