Podvečer
olej, plátno, 1969, 77 x 31 cm, sign. PD V.V Novák 69, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU
ID: 135
Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)