Pole na konci léta
olej, plátno, 25 x 60 cm, sign. PD V. V. Novák, rám
ID: 134
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)