Václav Kozák (1937-2004)
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)