Dívka s podnosem
olej, plátno, 1932, 82 x 65 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1932, rám
ID: 127
Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
ID: 127