Před koupáním
olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 122
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)