Podvečerní krajina
akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. Mařáka na AVU v Praze
ID: 118
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)