Nábřeží
autorizovaný laser print A4, 1943, 21,9 x 17,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem našeho archivu
Provenience: Archiv B a M Chochola
žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
ID: 613
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)