Konvolut signovaných fotografických reprodukcí
30 x fotografie, konvolut doplněn čtyřmi novinovými výstřižky se zmínkou o Martinu Benkovi, fotografie o rozměrech od 19,5 x 16,5 cm do 8,6 x 4,5 cm
Provenience: původně v majetku Williama Rittera
ID: 609
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)