Tvrdohlavý Turek
kniha, stužková vazba Jos. Pfeiffer, ilustrace L. Benett, překlad Otylie Petrová, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1903, 391 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, plátýnko vzadu na deskách lehce zvlněné, několik skvrn, malá část spodku hřbetu poškozena, předsádka místy naprasklá, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 580
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 2.500 CZK (105 €)