Tvrdohlavý Turek
kniha, stužková vazba Jos. Pfeiffer, ilustrace L. Benett, překlad Otylie Petrová, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1903, 391 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, plátýnko vzadu na deskách lehce zvlněné, několik skvrn, malá část spodku hřbetu poškozena, předsádka místy naprasklá, velmi dobrý stav
ID: 580
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)