Martin Benka
kniha, 1935, 21 x 15,5 cm, sign. Martin Benka, vydalo Učitelské nakladatelstvo slov. UNÁS v roce 1935 jako druhý svazek série Slovenskí umelci, úvodní slovo napsal Jozef Cincík, publikace obsahuje dvě poštovní známky a ruční přípisy Martina Benky ke každé reprodukci obrazu, vzadu razítko Josef Ritter - Tcherv
Provenience: původně v majetku Williama Rittera
ID: 418
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids