Signovaná reprodukce
podpis na reprodukci, 19 x 17 cm, sign. PD V. Makovský
žák J. Obrovského, K. Krattnera, J. Štursy, člen SVU Mánes
ID: 381
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)