Lubomír Voleník: Mystérium náhody všedního dne
bibliofilie, 6 gr. listů v příloze, suchá jehla Jaroslav Klápště(pozůst. razítko), dřevoryt Vladimír Komárek(pozůst. razítko), sign. lept Oldřich Kulhánek, sign. serigrafie Antonín Střížek, sign. lept Karel Šafář, sign. litografie Karel Vysušil, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2007, orig. brož. s obálkou, 70s., ex. 142/650, velmi dobrý stav
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 347
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)