Čeští básníci a grafici Divadlu hudby
bibliofilie, 9x orig. litografie (Max Švabinský, 1x signovaná Josef Liesler, Jiří Švengsbír, Václav Sivko, Ota Janeček, Mario Stretii, Karel Müller, Kamil Lhoták a Jaroslav Lukavský), podpis básníka L. Stehlíka za básní, tisk Jos. Hrachovec, vydal kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha 1958, volné listy v obálce, 46s. , velmi dobrý stav
ID: 340
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)