Rudolf Medek: Žena (báseň)
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, ornament titulu a úprava Fr. Kobliha, faksimile básně R. Medka, vydali bibliofilové královéhradečtí, Hradec Králové 1928, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, dobrý stav, desky zašlé a při krajích drobně poškozené
Provenance: Antiquarian Ostrovní
studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 318
Auction price: 300 CZK (13 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids