Rudolf Medek: Žena (báseň)
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, ornament titulu a úprava Fr. Kobliha, faksimile básně R. Medka, vydali bibliofilové královéhradečtí, Hradec Králové 1928, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, dobrý stav, desky zašlé a při krajích drobně poškozené
studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
ID: 318
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)