Karel Hlaváček: Pařížská nároží
bibliofilie, 8x sign. litografie K. Lhoták, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1958, 16 s., brož, velmi dobrý stav
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 315
Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)