Jos. Hora: Zápisky z nemoci
bibliofilie, 5 x sign. litografie a obálka Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1946, cpl. vazba s ob., 92s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav
ID: 287
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)