Závišova milostná píseň
brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. F. Kysela
ID: 217
Auction price: 500 CZK (21 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 500 CZK (21 €)