Rudolf Matys: Před Ortenovým rodným domem
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu O. Kulhánek, vyd. Nadace Lyra Pragensis, Praha, 1995, ex. 24/200 na papíru Hollar, pův. sešit, 17s., velmi dobrý stav
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 194
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu