S.K. Neumann: Horký van
bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné, předsádky čisté, lito bez vady, vnitřek velmi dobrý
Provenance: Antiquarian Ostrovní
studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
ID: 166
Auction price: 4.500 CZK (188 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids