S.K. Neumann: Horký van
bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné, předsádky čisté, lito bez vady, vnitřek velmi dobrý
studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
ID: 166
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu