Dílo Jana Zrzavého 1906 - 1940
kniha, sign. litografie J. Zrzavý (Zátiší s loděmi, vázami a jablky, 1941; 18:25 cm; Dvořák, č. soup. 23), soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, clpl. vazba bez obálky, na hřbetu vazba zašpiněná, při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav
ID: 162
Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)