Černá vzducholoď
bibliofilie, 4x sign. litografie a samotná poéma J. Suchý, vyd. Teapot, Praha, 2014, ex. 33/120, ed. Bonaventura, sv. 1., litografie vytiskl Martin Bouda, pův. koptská vazba s ochranným pouzdrem, 81s., výborný stav
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 153
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 15.000 CZK (625 €)