Ostrava
bibliofilie, 1x sign. lept Karel Haber, 1x sign. litografie Vlad. Kristin, 1x sign. dřevoryt Jan Sládek, 1x sign. linoryt Vlad. Kristin, u příl. 4. sjezdu Moravských bibliofilů a exlibristů, vydala Mor.-Ostravská spořitelna, Mor. Ostrava 1931, ex. 119/250, volné listy v deskách
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 319
Auction price: 600 CZK (25 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids