Zlatí brouci 2
akryl, plátno, 2001, 120 x 130 cm, sign. vzadu Roman Franta, současný pedagog v ateliéru malby Akademie výtvarných umění, absolvent téže. Vystavuje doma i v zahraničí a je známý především svým mimořádně zdařilým cyklem brouků, kteří tvořili širší, komplikované obrazce. Z tohoto cyklu pochází i nabízená položka vyvedená hyperrealistickou technikou s překrásnou, zářivou barevností.
žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
ID: 78
Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Odhadní cena: 140 000 - 200 000 Kč CZK