Barevné nebe
akvarel, papír, 1994, 76 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 94, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativní tvorby devadesátých let minulého století.
ID: 75
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK