Jádro
olej, plátno, 1998, 20 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, vzadu štítek Galerie Gema art, Ivan Ouhel nastoupil na výtvarnou scénu v 70. letech minulého století. Ve své tvorbě se zaměřuje především na abstrahující krajinu a figuru. Autorovy snové krajiny na pomezí symbolismu a expresionismu patří k české lyrické abstrakci
ID: 69
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 Kč CZK