Rodina
olej, plátno, 1974, 71 x 107 cm, sign. PD K. Souček 74, rám, malířsky pádná, epicky sdílná a lyricky jímavá scéna rodiny za stolem, je dokladem autorova neuhasínajícího tvůrčího vývoje, pro který je charakteristické střídání hnědých, šedých, žlutých a růžových tónů v atmosféře temnějších a zářivějších odstínů, ze kterých se vynořují siluety figur
Provenience: získáno z rodiny autora
ID: 51
Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Odhadní cena: 100 000 - 150 000 Kč CZK