Kudlanka
olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti Petrem Machem, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. V sedmdesátých letech začal autor vytvářet složité konstrukce absurdních strojů a biostrojů.
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 39
Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)